O gabinecie

SPECJALISTYCZNY GABINET UROLOGICZNY mieszczący się na ul. Gajowej 3 w Poznaniu został założony w 2005 roku przez dr n. med. Piotra Cieślińskiego – doświadczonego urologa. Wieloletnia praktyka, szerokie spectrum specjalizacji (począwszy od zabiegów związanych ze stulejką, przez zaawansowane leczenie operacyjne), a także dostępność nowoczesnego sprzętu sprawiają, że Gabinet od lat zyskuje zaufanie osób potrzebujących interwencji urologa. W Poznaniu wypracowaliśmy sobie cenioną markę, którą pielęgnujemy każdego dnia.

Nad bezpieczeństwem Pacjentów czuwają doskonale wyszkoleni oraz kompetentni urolodzy. Dzięki biegłej znajomości języków obcych możemy bez problemu udzielać konsultacji i wsparcia medycznego osobom obcojęzycznym.

Gabinet znajduje się w samym centrum Poznania (okolice Dworca PKP oraz Ronda Kaponiera). Bez trudu można do nas dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Dla kierowców przed budynkiem przeznaczono przestronny parking. UWAGA! Przypominamy, że w Poznaniu obowiązuje strefa ograniczonego parkowania. Jest ona płatna zgodnie z cennikiem określanym przez ZDM.